Look At This rolexreplicasswissmade.com.browse around this web-site imitation watches.visit this web-site replica rolex watches.click buy fake rolex.check this link right here now rolexespanol.es.greatest https://cheapreplicawatcheshere.net/.discover this https://luxury-replicawatches.com/.anonymous imitation watches.linked here https://www.ban-watches.com/.Best swiss watches replica.Hot replica rolex watches.internet perfect replica.Highest Quality www.lawyerswatches.com.Under $39 breitling replica.55% off goomegawatches.com.mens https://www.richardmilleairbus.com.successful feeling replica watch wholesalers.Wiht 80% Discount imitation watches.More about the author tag heuer replica.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /zimowy_las/database/config/general.php:260) in /zimowy_las/index.php on line 15
Kaishi z Zimowego Lasu*PL - Zimowy Las *PL - hodowla kotów syberyjskich
Nowości
Wizyt
Dzisiaj: 10Wszystkich: 160768

Kaishi z Zimowego Lasu*PL

Mieszkające z nami » Kaishi z Zimowego Lasu*PL

urodziny: 27 kwietnia 2007 roku
kolor: czarna klasycznie pręgowana
rodowód: kliknij
tytuł: CH (FIFe)

 

Kiedy urodziła się, nie wierzyliśmy własnym oczom - czyżby rzeczywiście urodziła nam się koteczka o tak wyczekiwanym pręgowaniu klasycznym? Tak, nasza Kaishi. Oczywiście jej nie robiło to żadnej różnicy... wiedziała jedno - jej Pan brał ją na ręce częściej niż inne kociaki i mówił, że ją uwielbia. W związku z tym jest baaardzo rozpieszczona, ponieważ szybko nauczyła się korzystać z przywilejów, jakimi jej Pan jest zdolny ją obdarzyć. Na szczęście ma wspaniały charakter i odpłaca nam dziesięciokrotnie za dodatkowe porcje tuńczyka! Jest przymilna, spokojna, ale też lubi pobrykać. 

 

Po dłuższym mieszkaniu z naszą wychowanką wiadomo już, że jest to koteczka naszego synka - jej cierpliwość wobec niego jest iście anielska. Julek może ją ujeżdżać (czytaj: usiąść jak na koniku i podskakiwać), przytulać (czytaj: położyć się całym ciałkiem na śpiącą i nieświadomą Kaishi), bawić się z nią miotełką (czytaj: bawić się z nią miotełką) oraz polować z nią na myszy (czytaj: biegać z myszą w ręce i Kaishi u nogi). Oczywiście z wiekiem i Julek i Kashi wyrośli z takiego zachowania, ale miłość i przywiązanie pozostało.

 

Kaishi ma piękne futro, wspaniałe w struktorze i rysunku, krępą budowę ciała.

W roku 2012 została kastratką.

 

Potomstwo:

MIOT O - 2008.11.02                MIOT T - 2009.05.17                         MIOT Y - 2011.05.12

MIOT B - 2012.04.18